Pomysł na życie

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, biznes, tłumacz, tłumaczenia, usługi

Pomysł na życie (...) Mój wujek założył biuro tłumaczeń . Zawsze był dobry z języków więc w sumie nie dziwię się że poszedł w tą gałąź biznesu. Biuro mieści się w Katowicach w wynajmowanym pomieszczeniu o metrażu ok. 40m2. Zatrudnionych jest tam kilka osób. Mają dobrą renomę i są szanowani na rynku pracy. Odwiedził nas kiedyś w naszym domu rodzinnym, z okazji chrzcin mojej (...)

Artykuł dodał(a) Paulina, 05-grudzień-2017

Pomysł na życie

Chwile zatrzymane w obiektywie

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, fotograf, katowice, ślub, usługi

Chwile zatrzymane w obiektywie (...) Życie składa się z ulotnych chwil. Z biegiem czasu wspomnienia się zacierają, dlatego warto uchronić je od zapomnienia, a ważne momenty i wzruszające chwile uwiecznić i wracać do nich, często z łezką w oku. Każdy z nas uwielbia czasem przeglądać stare fotografie i we wspomnieniach przeżywać wszystko od nowa. Ślub, wesele, (...)

Artykuł dodał(a) Joanna, 22-listopad-2017

Chwile zatrzymane w obiektywie

Naprawa pomp i sprężarek, cięcie materiałów

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, przemysł, usługi

Naprawa pomp i sprężarek, cięcie materiałów (...) Pompa i sprężarka to bardzo ważne urządzenia dzięki którym świat wygląda jak wygląda i to w znacznym stopniu. Pompa to urządzenie, które służy do podnoszenia cieczy z poziomu niższego na poziom wyższy, oraz służy do podnoszenia ciśnienia. Podobne zadanie ma sprężarka. Pobiera powietrze o ciśnieniu atmosferycznym, a następnie wtłacza je do zbiornika, gdzie zostaje sprężone. O tych urządzeniach nie pamiętamy dopóki się nie zepsują. Naprawa pomp i sprężarek powinna być realizowana natychmiastowo po ich uszkodzeniu. Bez nich nie działają hyrdrofory, (...)

Artykuł dodał(a) Karolina, 19-listopad-2017

Naprawa pomp i sprężarek, cięcie materiałów

Nieznajomość rosyjskiego to nie problem

Artykuły wg słów kluczowych: rosyjski, tłumacz, usługi

Nieznajomość rosyjskiego to nie problem (...) Rynki Europy wschodniej, niezależnie od zawirowań politycznych, od lat są łakomym kąskiem dla przedsiębiorców z całej Unii Europejskiej. Liczba ludności jaka zamieszkuje te tereny oraz polityka gospodarcza krajów postradzieckich, która skoncentrowana jest raczej na przemyśle surowcowym niż na zaspokajaniu bieżących potrzeb obywateli, sprawiają, że zapotrzebowanie dostawy wielu towarów i usług z zachodu ciągle jest przeogromne. Korzystają z tego zwłaszcza rodzimi przedsiębiorcy, którzy ze względu na położenie geograficzne Polski, stanowią bardzo (...)

Artykuł dodał(a) Paulina, 15-listopad-2017

Nieznajomość rosyjskiego to nie problem