Informacje

Najnowsze


Artykuł dodał(a) Joanna, 12-grudzień-2017

Uczenie się trenowania
Trening interpersonalny pozwala nauczyć się komunikowania się między ludźmi.

Pomaga zintegrować się danej grupie, która dąży w jednym celu lub jednym i tym samym kierunku. Jest to nic innego jak bycie razem ze sobą, jest to doświadczenie grupowe, podczas którego jego uczestnicy nawzajem się poznają. W dzisiejszych czasach trening personalny jest sprawą bardzo popularną i w wielu firmach na porządku dziennym. 
Dlatego poszukiwani są ostatnio ludzie, którzy w specjalnych szkołach uczą się jak trenować innych. Szkoła trenerów daje możliwość nauczenia się i zdobywania własnych doświadczeń oraz daje wiedzę jak swoje doświadczenia przekazywać innym. Jest wiele dróg i możliwości, dzięki którym odpowiemy sobie z łatwością na pytanie - jak zostać coachem? W internecie co i rusz pojawiają się ogłoszenia o organizowaniu określonych kursów i szkoleń. 
Zapisując się na nie, po ich ukończeniu otrzymujemy odpowiednie certyfikaty, które pozwalają nam szkolić innych. Przede wszystkim powinniśmy zadać sobie pytanie, czy chcemy być coachem i czy chcemy parać się tym zawodowo. Jeśli odpowiemy sobie na to pytanie, że tak, to powinniśmy przejść takie szkolenie, które da nam pełną wiedzę w zakresie coachingu oraz sprawi, że będziemy przygotowani zarówno pod względem praktycznym jak i psychologicznym. Coach powinien być dobrym specjalistą, ma przecież perfekcyjnie szkolić ludzi, umieć z nimi pracować i umieć ich zmotywować. Komunikacja interpersonalna jest sprawą bardzo ważną, od niej zależą kontakty międzyludzkie w danej firmie i atmosfera, która ma sprzyjać rozwojowi firmy a przy tym podnoszeniu jej zysków.
Więcej na ten temat na stronie: http://www.metrum.edu.pl/oferta/rozwoj-osobisty/zyj-na-fali

Fotorelacja


trening interpersonalny
jak zostać coachem
szkoła trenerów