Informacje

Najnowsze


Artykuł dodał(a) Grażyna, środa 16-czerwiec-2018

Szkolenia i certyfikaty vs przyszła praca
W dzisiejszych czasach dużo się mówi o tym, iż wykształcenie to tylko zdobyty papierek, a on i tak już nie daje gwarancji zatrudnienia.

Z drugiej jednak strony wykształcenie wyższe wymagane jest już coraz częściej, nawet przy zawodach, które kiedyś tego nie wymagały.
Stawia się zatem duży nacisk na wykształcenie, ale jeszcze większe na zdobyte doświadczenie i umiejętności. Teraz pracownik ma mieć odpowiednią wiedzę, zdobytą zwłaszcza na studiach, a ponadto powinien już wcześniej pracować w wybranym przez siebie kierunku. 
Pracownik ma być młody, ale doświadczony i nauczony pracy. Coraz częściej jednak zapotrzebowanie zwiększa się na pracowników fizycznych czy zawody, których nie nauczymy się na studiach. Dlatego też fryzjerstwo, kosmetyka, zawód mechanika samochodowego czy blacharza powinny cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. 
Są szkoły, które przeprowadzają odpowiednie kursy, po których można dany zawód wykonywać. Takich szkół w Polsce przybywa coraz więcej. Jednakże także dla osób z wyższym wykształceniem prowadzone są różnorodne szkolenia, które potem przydadzą się w życiu zawodowym. 
Dzięki zdobytym szkoleniom i certyfikatom zawsze lepiej wyglądamy w oczach przyszłego pracodawcy. Mamy do wyboru szkolenia z różnych dziedzin, przykładowo szkolenia z zarządzania bezpieczeństwem żywności czy szkolenia dla pracowników budowlanych ze strony https://szkolenia.dekra.pl
Kiedy pójdziemy do wymarzonej pracy w pewnością również zdobędziemy odpowiednie certyfikaty i szkolenia dla pracowników. Sami pracodawcy często wysyłają swoich podwładnych na rożnego rodzaju szkolenia, gdzie szlifujemy i doskonalimy własne umiejętności.

Fotorelacja


szkolenia z zarządzania bezpieczeństwem żywności
szkolenia dla pracowników budowlanych
certyfikaty i szkolenia dla pracowników