Czemu służy szkolenie BHP?

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

Czemu służy szkolenie BHP? (...) Zachowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy jest niezwykle istotne dla każdego pracownika. Żadna osoba świadcząca pracę nie chce przecież, by przyczyniło się to do pogorszenia stanu jej zdrowia. Dlatego ważna jest świadomość, jakie czynniki wpływają na poprawę bezpieczeństwa. Szkolenie BHP może być wstępne bądź okresowe. Każda osoba rozpoczynająca wykonywanie obowiązków na podstanie umowy o pracę, ma do czynienia z odpowiednim szkoleniem wdrażającym w te zagadnienia. Później (...)

Artykuł dodał(a) Joanna, wtorek 14-listopad-2017

Czemu służy szkolenie BHP?

Potrzeba posiadania agregatów prądotwórczych w gos

Artykuły wg słów kluczowych: agregat, ekonomia, pieniądz, prąd, przedsiębiorstwa

Potrzeba posiadania agregatów prądotwórczych w gos (...) W dzisiejszych czasach posiadamy silne przekonanie, że energia elektryczna została nam dana raz na zawsze. Wszystkie nasze urządzenia - tak niezbędne w pracy, w trakcie zabawy z najbliższymi - potrzebują bycia "podpiętymi do kontaktu". Dopiero takie wydarzenia jak katastrofy przyrodnicze: różnego rodzaju huragany, groźne burze uświadamiają, że warto zadbać o (...)

Artykuł dodał(a) Paulina, wtorek 08-listopad-2017

Potrzeba posiadania agregatów prądotwórczych w gos

Żyła złota dla brokerów

Artykuły wg słów kluczowych: ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

Żyła złota dla brokerów (...) Co mają zrobić członkowie zarządu, aby zabezpieczyć się przed skutkami finansowymi dla firmy, które mogą wyniknąć po podjęciu błędnej decyzji przez członka zarządu, prezesa, prokurenta lub innej decyzyjnej osoby w spółce? Aby uniknąć tego ryzyka należy zawrzeć ubezpieczenie OC członków zarządu spółek. Takie ubezpieczenie w naszym kraju pojawiło się dosyć późno, bo pod koniec ubiegłego wieku. Biorąc pod uwagę fakt, że w Stanach Zjednoczonych takie ubezpieczenie OC członków zarządu https://adlerbrokers.com.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenia-budowlano-montazowe spółek prawa handlowego, a także wszystkich innych (...)

Artykuł dodał(a) Joanna, wtorek 31-październik-2017

Żyła złota dla brokerów