Informacje

Najnowsze


Artykuł dodał(a) Grażyna, 14-listopad-2017

Jak oszczędzić na drukowaniu i kserowaniu
Chociaż rozwój technologii następuje w ogromnym tempie i praktycznie każdego dnia jesteśmy informowani o nowych futurystycznych produktach, stary dobry poczciwy papier nadal ma się dobrze.

Mało tego z roku na rok używamy go coraz więcej. Praktycznie nie ma w tej chwili domu czy biura, w którym nie stałaby choćby najprostsza drukarka. Drukujemy dokumenty, zdjęcia itd. 

Wzrost popularności drukowania wynika także z cen drukarek, które w ostatnich latach są bardzo niskie. Niestety to co czasami wydaje nam się okazją i promocją, często okazuje się pewnego rodzaju pułapką zastawianą przez producentów sprzętu. Zdarza się bowiem, że koszty zakupu drukarki są bardzo małe, ale materiały eksploatacyjne już nie. Nieświadomy podstępu klient wymienia tusze i tonery na oryginalne płacąc ogromne pieniądze. 

Tymczasem istnieje prosty sposób na oszczędności
Na rynku dostępne są tanie tusze, które choć nie pochodzą od producenta drukarek, swą jakością często przewyższają oryginały, kosztując przy tym znacznie mniej. W Internecie bez trudu znaleźć można sklepy oferujące wysokiej jakości zamienniki, a także akcesoria do drukowania. Warto rozważyć ich zakup, zwłaszcza jeśli drukujemy bardzo dużo. W tym wypadku zdecydowanie nie warto przepłacać. Dowiedz się więcej

Zamiast nabijać zyski pazernym producentom sprzętu, lepiej kupować tanie tonery i tusze. Skoro producenci drukarek postępują nie fair obniżając ceny sprzętu, a podnosząc ceny materiałów eksploatacyjnych. nie warto mieć skrupułów. Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać!

Fotorelacja


toner
tusz
drukarka
firma
akcesoria
biznes
finanse