Każda firma może odnieść sukces

Artykuły wg słów kluczowych: ekonomia, finanse, pieniądz

Każda firma może odnieść sukces (...) Zakładając własną firmę zakładamy również, że pomimo początkowej inwestycji, później będzie przynosić ona zyski. Jednakże nie zawsze tak jest. Czasami bardzo się staramy, mamy świetny biznes plan i nic. Nic się nie dzieje, klienci nie przychodzą, a rachunki związane z prowadzeniem działalności z czegoś trzeba zapłacić. Oszczędności na długo nie wystarczą, więc trzeba wcielić w życie jakiś plan, aby firma w końcu odniosła oczekiwany sukces.Wiele firm inwestuje w ulotki reklamowe, które potem jakaś przyjemna osoba rozdaje przechodnią lub leżą one w poczekalniach, aby ktoś się nimi zainteresował i je przeczytał. Jednak ulotki to tylko działanie dodatkowe. Reklama (...)

Artykuł dodał(a) Joanna, wtorek 22-listopad-2017

Każda firma może odnieść sukces

Potrzeba posiadania agregatów prądotwórczych w gos

Artykuły wg słów kluczowych: agregat, ekonomia, pieniądz, prąd, przedsiębiorstwa

Potrzeba posiadania agregatów prądotwórczych w gos (...) bezpieczeństwo swoje i naszej rodziny. W każdym gospodarstwie domowym powinien znaleźć się agregat prądotwórczy. Dzięki temu trochę zapomnianemu urządzeniu będziemy w stanie poradzić sobie w momencie, gdy prądu z sieci po prostu zabraknie.  Gdzie kupić agregat prądotwórczy? Oferty możemy znaleźć zarówno na rynku lokalnym, jak i w Internecie. Firma (...)

Artykuł dodał(a) Paulina, wtorek 08-listopad-2017

Potrzeba posiadania agregatów prądotwórczych w gos

Jak odzyskać swoją należność za granicą?

Artykuły wg słów kluczowych: austria, ekonomia, finanse, pieniądz, prawo, windykacja

Jak odzyskać swoją należność za granicą? (...) Najczęściej są to sprawy związane z ubieganiem się o swoją należność.Jeśli bowiem pożyczyliśmy drugiej osobie pewną kwotę pieniędzy lub inne dobra, na pewno staramy się to odzyskać. Taka sytuacja jest przykładem wierzytelności. Niestety, często zdarza się, że (...)

Artykuł dodał(a) Karolina, wtorek 08-listopad-2017

Jak odzyskać swoją należność za granicą?

Żyła złota dla brokerów

Artykuły wg słów kluczowych: ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

Żyła złota dla brokerów (...) Co mają zrobić członkowie zarządu, aby zabezpieczyć się przed skutkami finansowymi dla firmy, które mogą wyniknąć po podjęciu błędnej decyzji przez członka zarządu, prezesa, prokurenta lub innej decyzyjnej osoby w spółce? Aby uniknąć tego ryzyka należy zawrzeć ubezpieczenie OC członków zarządu spółek. Takie ubezpieczenie w naszym kraju pojawiło się dosyć późno, bo pod koniec ubiegłego wieku. Biorąc pod uwagę fakt, że w Stanach Zjednoczonych takie ubezpieczenie OC członków zarządu https://adlerbrokers.com.pl/ubezpieczenia/ubezpieczenia-budowlano-montazowe spółek prawa handlowego, a także wszystkich innych (...)

Artykuł dodał(a) Joanna, wtorek 31-październik-2017

Żyła złota dla brokerów