Maty wejściowe - pierwszy krok do czystości

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, firma, mata, wejście, wynajem

Maty wejściowe - pierwszy krok do czystości (...) Żyjemy w czasach, kiedy wszyscy dbają o czystość wokół siebie. Dużo się o tym mówi, niektóre wnętrza stają się wręcz sterylne jak szpitale. Nic więc dziwnego, że staramy się utrzymać w jak najlepszym porządku nasze biura czy firmy. Mycie podłóg jest przykrą koniecznością, jednak w łatwy sposób można ją zniwelować w (...)

Artykuł dodał(a) Paulina, wtorek 15-luty-2018

Maty wejściowe - pierwszy krok do czystości

Zarządzaj swoją jakością

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, produkcja, rolnictwo

Zarządzaj swoją jakością (...) W dzisiejszych czasach firmy, przedsiębiorstwa czy organizacje muszą spełniać szereg wymogów, aby móc jak najlepiej obsługiwać klienta. Warto znać wszystkie możliwości.Wielu z nas zna chociażby światowy standard zarządzania jakością ISO (więcej o tym można znaleźć na stronie https://www.dekra-certification.com.pl/nasze-uslugi/systemy-zarzadzania.html ), który skierowany jest do wszystkich organizacji bez względu na ich wielkość. Polega natomiast na zrozumieniu i spełnianiu wymagań klientów oraz na ciągłym procesie ulepszania swoich usług, w oparciu o odpowiednie pomiary.Aby uzyskać coś takiego jak certyfikacja (...)

Artykuł dodał(a) Grażyna, wtorek 23-styczeń-2018

Zarządzaj swoją jakością

Profesjonalne grawerowanie dla wymagających

Artykuły wg słów kluczowych: biuro, biznes, druk, reklama, warszawa

Profesjonalne grawerowanie dla wymagających (...) szybkość. Ma to znaczenie przede wszystkim przy zastosowaniach przemysłowych, kiedy maszyna ma za zadawanie szybko i bezproblemowo obsłużyć wiele zleceń po kolei. Bardzo istotnym kryterium wybory jest ponadto cena. Co ciekawe, podobnym uznaniem cieszą się nowe i używane plotery, a główny powód jest taki, że (...)

Artykuł dodał(a) Paulina, wtorek 22-grudzień-2017

Profesjonalne grawerowanie dla wymagających

Pomysł na życie

Artykuły wg słów kluczowych: angielski, biznes, tłumacz, tłumaczenia, usługi

Pomysł na życie (...) kuzynki i nawiązała się pomiędzy nami rozmowa. Żaliłem się że nie wiem co chciałbym robić po szkole średniej. Ukończyłem technikum informatyczne, ale nie chciałem już dalej brnąć w tym kierunku. Czułem że mnie to wykańcza. Wujek bo kilku przemyśleniach dał mi radę abym zapisał się na studia w Katowicach o specjalizacji takich jak tłumaczenia przysięgłe (...)

Artykuł dodał(a) Paulina, wtorek 05-grudzień-2017

Pomysł na życie

Chwile zatrzymane w obiektywie

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, fotograf, katowice, ślub, usługi

Chwile zatrzymane w obiektywie (...) Życie składa się z ulotnych chwil. Z biegiem czasu wspomnienia się zacierają, dlatego warto uchronić je od zapomnienia, a ważne momenty i wzruszające chwile uwiecznić i wracać do nich, często z łezką w oku. Każdy z nas uwielbia czasem przeglądać stare fotografie i we wspomnieniach przeżywać wszystko od nowa. Ślub, wesele, (...)

Artykuł dodał(a) Joanna, wtorek 22-listopad-2017

Chwile zatrzymane w obiektywie

Naprawa pomp i sprężarek, cięcie materiałów

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, przemysł, usługi

Naprawa pomp i sprężarek, cięcie materiałów (...) Pompa i sprężarka to bardzo ważne urządzenia dzięki którym świat wygląda jak wygląda i to w znacznym stopniu. Pompa to urządzenie, które służy do podnoszenia cieczy z poziomu niższego na poziom wyższy, oraz służy do podnoszenia ciśnienia. Podobne zadanie ma sprężarka. Pobiera powietrze o ciśnieniu atmosferycznym, a następnie wtłacza je do zbiornika, gdzie zostaje sprężone. O tych urządzeniach nie pamiętamy dopóki się nie zepsują. Naprawa pomp i sprężarek powinna być realizowana natychmiastowo po ich uszkodzeniu. Bez nich nie działają hyrdrofory, (...)

Artykuł dodał(a) Karolina, wtorek 19-listopad-2017

Naprawa pomp i sprężarek, cięcie materiałów

Czemu służy szkolenie BHP?

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, finanse, przedsiębiorstwa

Czemu służy szkolenie BHP? (...) Zachowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy jest niezwykle istotne dla każdego pracownika. Żadna osoba świadcząca pracę nie chce przecież, by przyczyniło się to do pogorszenia stanu jej zdrowia. Dlatego ważna jest świadomość, jakie czynniki wpływają na poprawę bezpieczeństwa. Szkolenie BHP może być wstępne bądź okresowe. Każda osoba rozpoczynająca wykonywanie obowiązków na podstanie umowy o pracę, ma do czynienia z odpowiednim szkoleniem wdrażającym w te zagadnienia. Później (...)

Artykuł dodał(a) Joanna, wtorek 14-listopad-2017

Czemu służy szkolenie BHP?

Jak oszczędzić na drukowaniu i kserowaniu

Artykuły wg słów kluczowych: akcesoria, biznes, drukarka, finanse, firma, toner, tusz

Jak oszczędzić na drukowaniu i kserowaniu (...) coraz więcej. Praktycznie nie ma w tej chwili domu czy biura, w którym nie stałaby choćby najprostsza drukarka. Drukujemy dokumenty, zdjęcia itd. Wzrost popularności drukowania wynika także z cen drukarek, które w ostatnich (...)

Artykuł dodał(a) Grażyna, wtorek 14-listopad-2017

Jak oszczędzić na drukowaniu i kserowaniu

Gdzie można zaoszczędzić na podatkach ?

Artykuły wg słów kluczowych: biznes, finanse, offshore, pieniądze, podatki

Gdzie można zaoszczędzić na podatkach ? (...) Wszyscy musimy płacić podatki. To nasz konstytucyjny, obywatelski obowiązek. Jednakże w przypadku przedsiębiorców obciążenia podatkowe są niejednokrotnie niewyobrażalnie wysokie. Ponadto bardzo często zdarza się, że trudno jest wskazać państwo pochodzenia danej firmy. Międzynarodowe korporacje stają się coraz bardziej powszechne. Ich powiązania z konkretnymi państwami są bardzo luźne. Filie takich sieciowych (...)

Artykuł dodał(a) Grażyna, wtorek 30-październik-2017

Gdzie można zaoszczędzić na podatkach ?